Karel De Bauw - Lanschap met ploegpaarden
Hans van Eerd - Gemengde techniek, Zonder titel
Eva Jorritsma-Thone - Gebakerd kind
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
IIIe staat ets van Eric de Nie uit 1980. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H47 x b65,5 cm. Afmetingen werk: H44 x b44cm. Conditie: in goede staat.
ZZLS
Objectlocatie | Naaldwijk, Nederland |
Starttijd | 14-8-2017 om 22:41 |
Eindtijd | 20-8-2017 om 21:41 |