5. Eric de Nie

Eric de Nie (1944)

1 aangeboden items / 45 verkochte items

FA. (19 x Favoriet)

Eric de NIE (Leiden 1944)

Eric de Nie - Gespiegelde driehoek, litho kopen? Bied vanaf 35!

Eric de Nie - Gespiegelde driehoek, litho

Geplaatst doorRosser

Eindtijd05-07-2021 om 20:03

Jaartal1986
TechniekLitho
Afmetingen35 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst