Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho van Frank Lodeizen met tekst van Bert Schierbeek. Jaar: 1978. Titel: Bootsman. Afmetingen werk + tekstblad: h38 x b 56,5 cm. Het werk is op karton bevestigd en kan zo met passe-partout worden ingelijst. Nummer: 2 (oplage 40 stuks). Herkomst: collectie ABN AMRO. Op de foto lijkt het blad wat schuin te liggen, maar in werkelijkheid is het recht. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat.
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 14-4-2018 um 1:54 |
Endzeit | 6-8-2018 um 17:39 |