Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Litho van Frank Lodeizen met tekst van Bert Schierbeek. Jaar: 1978. Titel: Bootsman. Afmetingen werk + tekstblad: h38 x b 56,5 cm. Het werk is op karton bevestigd en kan zo met passe-partout worden ingelijst. Nummer: 2 (oplage 40 stuks). Herkomst: collectie ABN AMRO. Op de foto lijkt het blad wat schuin te liggen, maar in werkelijkheid is het recht. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 14-4-2018 à 1:54 |
Heure de fin | 6-8-2018 à 17:39 |