Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Een prachtige gewassen pentekening van de kunstenaar George Stahl (1903-1982). Niet ingelijst. Voluit gesigneerd rechts onder. Afmetingen pentekening:27 cm. x 21,5 cm. Conditie: goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk.
Info:
http://www.artindex.nl/noordholland/default.asp?id=6&num=0779900087022030113060157007880900501711
Ort des Objekts | Tweede Exloermond, Niederlande |
Startzeit | 29-4-2017 um 19:55 |
Endzeit | 8-5-2017 um 10:52 |