Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Fraai litho van Han Mes ( 1936) uit de Prent 190 serie .
39 x 54 cm
Gesigneerd en genummerd in potlood.
Rechtsonder 'blindstamp' van Prent 190 .
In goede staat. Met lichte vouw in rechter bovenhoek.
Verzendkosten 9 euro . Aangetekend in koker .
Startzeit | 11-9-2012 um 11:00 |
Endzeit | 18-9-2012 um 11:00 |