Ton Pape - Sjabloondruk, NO. 36 - Ingelijst
Carlo Moretti - Opaline Florance vaas met vlammen: vetreria di borgonovo
Piet Fioole - drie luik handgesigneerde zeefdrukken | '96.100' | 1996
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraai litho van Han Mes ( 1936) uit de Prent 190 serie .
39 x 54 cm
Gesigneerd en genummerd in potlood.
Rechtsonder 'blindstamp' van Prent 190 .
In goede staat. Met lichte vouw in rechter bovenhoek.
Verzendkosten 9 euro . Aangetekend in koker .
Starttijd | 11-9-2012 om 11:00 |
Eindtijd | 18-9-2012 om 11:00 |