Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Fraai litho van Han Mes ( 1936) uit de Prent 190 serie .
39 x 54 cm
Gesigneerd en genummerd in potlood.
Rechtsonder 'blindstamp' van Prent 190 .
In goede staat. Met lichte vouw in rechter bovenhoek.
Verzendkosten 9 euro . Aangetekend in koker .
Expédition | |
Heure de début | 11-9-2012 à 11:00 |
Heure de fin | 18-9-2012 à 11:00 |