Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Houtsnede door Hildo Krop
Voorstelling van twee arbeiders
Losbladig, beeldmaat 18x16, bladmaat 33x29
Gesigneerd r.o. op het blad in de druk 'Hildo Krop'
Afkomstig uit Wendingen
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 9-5-2017 um 12:34 |
Endzeit | 17-5-2017 um 16:11 |