Bob Pestman - Angelegt in Hoorn
Maria Sybilla Merian - Nr. XXX „Breitblättrige Weide“
Ewoud de Kat - Straße in Zeeland
Maria Sybilla Merian - Nr. XCVI „Blühende rote Weide“
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Grote tekening in gemengde techniek, stadsgezicht van Parijs of Amsterdam? De schilder heeft in beide steden vaak gewerkt.
De tekening is links onder gesigneerd. Behoorlijk groot formaat: 67 x 51 cm. Niet ingelijst. Mooi conditie, maar aan de bovenzijde twee kleine scheurtjes van ca. 1 cm. zie foto!
Startzeit | 15-5-2016 um 13:51 |
Endzeit | 22-5-2016 um 13:51 |