Len Landzaat - La nature morte de Curaçao
Dirk Filarski - Huile sur panneau, Bergerbos - Encadrée
Louis Apol - Vue hivernale avec moulin et voilier
Nico Boers - "Plan du Village"
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Grote tekening in gemengde techniek, stadsgezicht van Parijs of Amsterdam? De schilder heeft in beide steden vaak gewerkt.
De tekening is links onder gesigneerd. Behoorlijk groot formaat: 67 x 51 cm. Niet ingelijst. Mooi conditie, maar aan de bovenzijde twee kleine scheurtjes van ca. 1 cm. zie foto!
Expédition | |
Heure de début | 15-5-2016 à 13:51 |
Heure de fin | 22-5-2016 à 13:51 |