Johannes Evert Akkeringa - Stilleven met sneeuwklokjes en vogels
Gerhard Arij Ludvig Munthe - Botters in de haven van Volendam
Louis Henno - NAAKT OP DE RUG GEZIEN
Frans Everbag - Portret van Maria Christina Everbag.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Grote tekening in gemengde techniek, stadsgezicht van Parijs of Amsterdam? De schilder heeft in beide steden vaak gewerkt.
De tekening is links onder gesigneerd. Behoorlijk groot formaat: 67 x 51 cm. Niet ingelijst. Mooi conditie, maar aan de bovenzijde twee kleine scheurtjes van ca. 1 cm. zie foto!
Starttijd | 15-5-2016 om 13:51 |
Eindtijd | 22-5-2016 om 13:51 |