Vincent Haddelsey - Farblithographie SADDLE UP Handsigniert
Sien van Meurs - Bogen und Stein
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Droge naald ets ets door J.Graadt van Roggen
Voorstelling van een Bretons landschap
Ets losbladig onder passepartout, beeldmaat 10x15, bladmaat 18x22
Gesigneerd r.o. 'JMGraadtvanRoggen', genummerd l.o. '6/12'
Datering ca 1928/29, Literatuur: Lemmens B 247
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 27-4-2017 um 20:12 |
Endzeit | 4-5-2017 um 20:12 |