Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) – CoBrA
Corneille - Les yeux d'enfance et le grand soleil, Siebdruck (sauber gerahmt)
Corneille - Femme heureuse, Siebdruck (wunderschön gerahmt, groß)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho van Jon Marten. Nummer: 21/50. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H50 x b66 cm. Afmetingen werk: H41,5 x b53cm. Conditie: in goede staat.
ZZZW