Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) -
Corneille - Femme heureuse, sérigraphie (magnifiquement encadrée, grand)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Litho van Jon Marten. Nummer: 21/50. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H50 x b66 cm. Afmetingen werk: H41,5 x b53cm. Conditie: in goede staat.
ZZZW
Expédition | |