Brosche aus 14-karätigem Gold mit Emaille und Perlen
Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - Gemälde - UNIKAT- handsigniert
Nicolaas Wijnberg - LANDSCHAFT
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 2004 |
Technik | Litho |
Stil | Modern |
Thema | Stillleben |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 63 x 63.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 26/40 |
Fraai werk van de succesvolle Nederlandse kunstenaar Klaas Gubbels uitgebracht i.s.m, De Steendrukkerij. Gesigneerd met potlood.
We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.
Zustand | |||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 23-9-2022 um 8:23 |
Endzeit | 17-10-2022 um 8:10 |