Klaas Gubbels - z.t. (blauwe kan met biertje) - Verkocht

Klaas Gubbels - z.t. (blauwe kan met biertje) kopen? Bied vanaf 425!
Klaas Gubbels - z.t. (blauwe kan met biertje) kopen? Bied vanaf 425!Klaas Gubbels - z.t. (blauwe kan met biertje) kopen? Bied vanaf 425!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2004
TechniekLitho
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 cm x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage26/40

Fraai werk van de succesvolle Nederlandse kunstenaar Klaas Gubbels uitgebracht i.s.m, De Steendrukkerij. Gesigneerd met potlood.

We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.

Dit item is verkocht voor 603,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-09-2022 om 08:23
Eindtijd:17-10-2022 om 08:10
bpieters55
16 okt. / 12:57
€ 525