Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtig werk van de Belgische kunstenaar Marcel Verdren (1933-1976). Zeefdruk op glad papier, zowel glimmend als mat gedrukt, zie foto 3. De lijnen tussen de zwarte vlakken zijn licht beige gedrukt, moeilijk te zien op foto’s (alleen op foto 3 enigszins). Met potlood gesigneerd, getiteld en genummerd (3/103). In zeer goede conditie, alleen klein vouwtje in de witte marge rechtsonder.
Afmetingen: 70cm x 50cm (blad), 56cm x 47cm (beeld)
ZZBEL
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 4-3-2018 um 21:36 |
Endzeit | 19-3-2018 um 20:36 |