Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Prachtig werk van de Belgische kunstenaar Marcel Verdren (1933-1976). Zeefdruk op glad papier, zowel glimmend als mat gedrukt, zie foto 3. De lijnen tussen de zwarte vlakken zijn licht beige gedrukt, moeilijk te zien op foto’s (alleen op foto 3 enigszins). Met potlood gesigneerd, getiteld en genummerd (3/103). In zeer goede conditie, alleen klein vouwtje in de witte marge rechtsonder.
Afmetingen: 70cm x 50cm (blad), 56cm x 47cm (beeld)
ZZBEL
Expédition | |
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 4-3-2018 à 21:36 |
Heure de fin | 19-3-2018 à 20:36 |