Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976
Johannes Itten - 3 Bücher, darunter das Frühwerk
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Hout-linoleumsnede door Mieke Burgers-Witteveen.
Voorstelling van drie kleine kleuters tekenend aan een tafel
Losbladig, beeldmaat 51x38, bladmaat 64x50
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Mieke Burgers-Witteveen' en '1966'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Startzeit | 2-4-2016 um 17:42 |
Endzeit | 9-4-2016 um 17:42 |