Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Johannes Itten - 3 livres, dont les premiers travaux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Hout-linoleumsnede door Mieke Burgers-Witteveen.
Voorstelling van drie kleine kleuters tekenend aan een tafel
Losbladig, beeldmaat 51x38, bladmaat 64x50
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Mieke Burgers-Witteveen' en '1966'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Expédition | |
Heure de début | 2-4-2016 à 17:42 |
Heure de fin | 9-4-2016 à 17:42 |