Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenets, potlood gesigneerd en gedateerd 1994 rechtsonder. Genummerd 21/25 middenonder. Getiteld linksonder.
Beeldmaat 73 x 49 cm. Bladmaat 78 x 55,2 cm. Losbladig.
Oscar Verpoorten is geboren te Haarlem in 1952 en overleden aldaar in 2003.
Startzeit | 10-9-2015 um 21:30 |
Endzeit | 18-9-2015 um 21:30 |