Iedere maandag een Special
Willem den Ouden - 3 boeken, o.a. oeuvrecatalogus.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22u. (Identity Promises-serie)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurenets, potlood gesigneerd en gedateerd 1994 rechtsonder. Genummerd 21/25 middenonder. Getiteld linksonder.
Beeldmaat 73 x 49 cm. Bladmaat 78 x 55,2 cm. Losbladig.
Oscar Verpoorten is geboren te Haarlem in 1952 en overleden aldaar in 2003.
Starttijd | 10-9-2015 om 21:30 |
Eindtijd | 18-9-2015 om 21:30 |