Jan Coenraad Nachenius (1890-1987)
Landschap
| Techniek | Houtskool |
| Afmetingen | 45.5 x 57.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |