Jan Punt - Das Seglis und das Boompoort in Alkmaar
Vincent Haddelsey - Farblithographie SADDLE UP Handsigniert
Gerard 't Hart - Collage inklusive signiertem Buch: Die Papiergemälde von Gerard 't Hart
Sjouke Heins - Lithographie, Kleine Pause während des Dorffestes - Gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurets, potlood gesigneerd, gedateerd 1998. Oplage 2/25.
Beeldmaat 31 x 38,5 cm. Door de kunstenaar ingelijst.
Oscar Verpoorten is geboren in Haarlem op 14-09-1952 en overleden aldaar op 12-03-2003.
Oscar is de zoon van de kunstenaar Frans Verpoorten.
Startzeit | 7-1-2015 um 23:43 |
Endzeit | 21-1-2015 um 23:43 |