Koen Vanmechelen - Le combattant
Gerard Prent - Huile sur toile (peinte pâteuse) de la série 'jardin'
Martin Engelman - Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kleurets, potlood gesigneerd, gedateerd 1998. Oplage 2/25.
Beeldmaat 31 x 38,5 cm. Door de kunstenaar ingelijst.
Oscar Verpoorten is geboren in Haarlem op 14-09-1952 en overleden aldaar op 12-03-2003.
Oscar is de zoon van de kunstenaar Frans Verpoorten.
Expédition | |
Heure de début | 7-1-2015 à 23:43 |
Heure de fin | 21-1-2015 à 23:43 |