Roger Raveel - Abstrakte Arbeit
Herman Brood - Offsetlithographie, im Druck signiert
Philippe Labarthe - Kontroverse zwischen diesem und jenem
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Litho, gesigneerd in de steen linksonder.
Beeld- en bladmaat 60,5 x 72 cm. Losbladig.
Piet van Wijngaerdt is geboren in 1873 en overleden in 1964.
Startzeit | 19-6-2015 um 21:22 |
Endzeit | 28-6-2015 um 21:22 |