Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1986 |
Technik | Siebdruck |
Stil | Modern |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 75 x 55 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 13/50 |
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Het werk is in goede staat. Er zitten wat kreukjes onderin het papier. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 16-2-2019 um 14:26 |
Endzeit | 17-7-2019 um 14:34 |