Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Frans Hals - Biographie critique
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1986 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 75 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 13/50 |
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Het werk is in goede staat. Er zitten wat kreukjes onderin het papier. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 16-2-2019 om 14:26 |
Eindtijd | 17-7-2019 om 14:34 |