Viktor IV - Saterday Morning Post
Antonio Corpora - Without title
Eugène Brands - decorative plate reproduction
Type of artwork | Prints (signed) |
Period | 1945 to 1999 |
Signed | Hand signed |
OMSCHRIJVING
GERDI BOUWS
Gerdine Linda (Gerdi) Bouws (1951, Amsterdam)
De abstracte werken in vooral primaire kleuren houden het midden tussen de lichtheid van surrealist Joan Miró en de expressiviteit van Cobrakunstenaar Karel Appel.
Werk van Gerdi Bouws is onder meer vertegenwoordigd in de kunstcollecties van de Ahold Kunst Stichting, KPN en TNT Post.
Gesigneerd, zeer fraaie kleurets met aluminium lijst (glas)
formaat lijst 58 x 74
passe-partout beeld : 56 x 49. Oplage 14/20
Verzendkosten (aangetekend) euro 12, afhalen gratis in Arnhem of Baarn
Werk kan zo aan de muur!!
Garantie:
Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.
Dit geldt voor alle werken aangeboden door Temerario op Kunstveiling.nl. Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel m.b.t. de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u de volledige aankoop terug.
De standaard garantie op werken is 1 week . Als u een werk afhaalt en heeft gecontroleerd, vervalt de garantie op de conditie. Vanzelfsprekend blijft de garantie op authenticiteit dan wel van kracht.
Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks dat u een aankoopgarantie heeft, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. U kunt contact opnemen via de knop “Stel de verkoper een vraag” om een afspraak te maken. Bezichtigen kan in Arnhem op afspraak.
Shipment | |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Start time | 15-12-2014 at 23:40 |
End time | 29-12-2014 at 23:55 |