Jos But - sunny Zeeland in the 1930s - oil painting
Ruloff S.A. Manuputty - Screen printing
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Type of artwork | Prints (signed) |
Period | 1945 to 1999 |
Signed | Hand signed |
‘Le Christ’, originele kleurenlitho, handgesigneerd door de Franse kunstenaar Jean Chevolleau (Frankrijk, 1924-1996).
Titel: Le Christ
Afmetingen: 39 X 32 cm
Gesigneerd: handgesigneerd en handgenummerd (dit is een E.A.)
Ingelijst: Nee, niet eerder ingelijst
Materiaal: lithografie op papier
Conditie: In goede staat, lichte verkleuring van het papier in de marge. Voorstelling zelf in perfecte staat.
Garantie:
Dit werk is volledig door ons gegarandeerd. Dit geldt voor alle werken aangeboden door Papierkamer Aelbrecht op Kunstveiling.nl, tenzij nadrukkelijk anders is vermeld. Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel m.b.t. de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u de volledige aankoop terug.
Bezichtigen:
Verzendkosten:
Verzenden (kosten koper) PostNL Track&Trace pakket €7,50 of aangetekend €9,00.
Verzending Europa: pakketverzending Track & Trace Buitenland (€14,-) of aangetekende pakketverzending Track & Trace Buitenland (€15,50).
Ophalen in Tilburg is ook mogelijk.
Shipment | |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Start time | 4-4-2014 at 23:36 |
End time | 13-4-2014 at 23:36 |