Piet Ouborg - 2 hardcover monographs and 3 newspaper articles
Piet Mondriaan - Piet Mondriaan in magazine "VRIJ NEDERLAND"
Paul van der Eerden - Offset litho I feel like thinking
Massimo Vitali - The island of Porquerolles
Type of artwork | Painting |
Period | 1900 to 1944 |
Eén van de mooiste werken van Jo Schrijnder die ik ooit gezien heb. Olieverf op doek, gesigneerd rechtsonder. In redelijk goede conditie; er is links en rechts, dichtbij de randen van het doek, sprake van verfverlies (orde van grootte; vierkante millimeters) dat goed te restaureren valt. Ook moet de luchtpartij goed schoongemaakt worden. Eigenlijk is dit werk voor mijn persoonlijke collectie, maar ik moet keuzes maken wat ik daadwerkelijk op kan hangen. Gerestaureerd en schoongemaakt is dit werk zo’n 1250-1500 euro waard op een veiling, in een galerie minimaal 3000 euro.
Afmetingen: 80cm x 60cm
Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg.
Josephus Alphonus 'Jo' Schrijnder (Druten 1894 – Amstelveen 1968)
Veelzijdig beeldend kunstenaar en burgemeester: zo is de carrière van Jo Schrijnder kort samen te vatten. Van 1924 tot 1946 was hij burgemeester van het West-Friese Grootebroek. Als kunstenaar ontwierp hij het gemeentehuis aldaar; er zijn symbolische wandversieringen, ornamenten, glas-in-loodramen en meubilair van zijn hand te zien. Schrijnder was schilder, beeldhouwer, glazenier en monumentaal kunstenaar. Ook verzorgde hij illustraties voor boeken en tijdschriften, en ontwierp hij boekbanden. Als schilder had Jo Schrijnder een voorkeur voor jachttaferelen; daarnaast schilderde hij portretten, stillevens en landschappen in impressionistische stijl.
ZZKS
Shipment | |
Guarantee | |