Rob Scholte - 2 x Broderies Chevaux - 2007 & 2008 - Taille 49 x 26 x 4 cm
Rob Scholte - Broderie "Navires au large des côtes" - 2006 - Dimensions 32 x 40 x 4 cm
Anthon Hoornweg - Statue en bronze d'une divinité égyptienne - 1987 - 18/20 - Signée
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
LET OP! Laatste keer dat dit werk hier wordt aangeboden.
Mooi schilderijtje van Cyriacus Bleys. Olieverf op doek, gesigneerd rechtsonder, in mooie complementerende lijst. De voorstudie(?) van dit werk, een pastel, is hier op Kunstveiling vier jaar geleden door de veilingmeester ook geveild:
http://www.kunstveiling.nl/veiling-main/1813/cyriacus-bleys--19e-eeuwse-pastel-van-boerderij/?AuctionOrder=supplier
Alles in goede conditie, enige wat er op het werk is aan te merken is dat de verf wat schilfert in de hoek van het doek (bij de signatuur, zie foto 3) en dat er een restauratie is gedaan onderaan het doek, links van het midden, in het bermgras. Dit is te zien op de foto van de achterkant (foto 4), aan de voorkant is het niet of nauwelijks te zien.
Afmetingen: 54cm x 46cm (incl. lijst), 48cm x 40cm (doek)
Werk moet bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Expédition | |
Heure de début | 30-11-2015 à 14:33 |
Heure de fin | 12-12-2015 à 20:33 |