Helmut Newton - "Office Love, Paris" 1976
Johannes Itten - 3 books, including the early work
Type of artwork | Painting |
Period | 1900 to 1944 |
LET OP! Laatste keer dat dit werk hier wordt aangeboden.
Mooi schilderijtje van Cyriacus Bleys. Olieverf op doek, gesigneerd rechtsonder, in mooie complementerende lijst. De voorstudie(?) van dit werk, een pastel, is hier op Kunstveiling vier jaar geleden door de veilingmeester ook geveild:
http://www.kunstveiling.nl/veiling-main/1813/cyriacus-bleys--19e-eeuwse-pastel-van-boerderij/?AuctionOrder=supplier
Alles in goede conditie, enige wat er op het werk is aan te merken is dat de verf wat schilfert in de hoek van het doek (bij de signatuur, zie foto 3) en dat er een restauratie is gedaan onderaan het doek, links van het midden, in het bermgras. Dit is te zien op de foto van de achterkant (foto 4), aan de voorkant is het niet of nauwelijks te zien.
Afmetingen: 54cm x 46cm (incl. lijst), 48cm x 40cm (doek)
Werk moet bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Shipment | |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Start time | 30-11-2015 at 14:33 |
End time | 12-12-2015 at 20:33 |