18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Toni Stadler - Deux lithographies 'Schwebende' et 'Sans titre'
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Finn Pedersen origineel acryl werk op papier
Afmetingen werk: 24 x 16 cm
Dik in de verf
Oplage uniek
Handgesigneerd met balpen
Lijst die op de 2 de foto is weergegeven ingegrepen
Expédition | |
Heure de début | 6-11-2013 à 15:19 |
Heure de fin | 11-11-2013 à 15:19 |