Joan Gardy Artigas - Tauromachie chinoise
Pum Niemeijer - Abstract Vrouwelijke Vorm - Ets
Jelle Hoogstra - Frans straatbeeld - Ets
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Finn Pedersen origineel acryl werk op papier
Afmetingen werk: 24 x 16 cm
Dik in de verf
Oplage uniek
Handgesigneerd met balpen
Lijst die op de 2 de foto is weergegeven ingegrepen
Starttijd | 6-11-2013 om 15:19 |
Eindtijd | 11-11-2013 om 15:19 |