modernart
  5. modernart

modernart

Lid sinds 2010 / Erpe, België

1 aangeboden items / 329 verkochte items

Floris Jespers - schilderij op doek, Congolees tafereel, de waterdraagsters kopen? Bied vanaf 1950!
Floris Jespers (1889-1965) Belgisch schilderij op doek, Congolees tafereel, de waterdraagsters
Afmetingen77 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.950