modernart
  5. modernart

modernart

Lid sinds 2010 / Erpe, België

10 aangeboden items / 286 verkochte items

FA. (21 x Favoriet)
10 aangeboden items door deze verkoper
Finn Pedersen - aquarel op papier, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Finn Pedersen - aquarel op papier, gesigneerd en ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doormodernart

TechniekAquarel
Afmetingen42 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Finn Pedersen - olie schilderij op papier, groot formaat, ingelijst kopen? Bied vanaf 400!
Finn Pedersen - olie schilderij op papier, groot formaat, ingelijst

Geplaatst doormodernart

Jaartal2008
Afmetingen75 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Matt Groening - originele productietekening The Simpsons, ingelijst + certificaat kopen? Bied vanaf 85!
Matt Groening - originele productietekening The Simpsons, ingelijst + certificaat

Tekening / Aquarel

Geplaatst doormodernart

TechniekPotlood
Afmetingen38 cm x 46 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Matt Groening - originele productietekening The Simpsons, Sideshow Bob ingelijst + Certificaat kopen? Bied vanaf 100!
Matt Groening - originele productietekening The Simpsons, Sideshow Bob ingelijst + Certificaat

Tekening / Aquarel

Geplaatst doormodernart

TechniekPotlood
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Finn Pedersen - groot olie schilderij op papier, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 380!
Finn Pedersen - groot olie schilderij op papier, gesigneerd en ingelijst

Geplaatst doormodernart

Afmetingen51 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Jan te Wierik - gemengde techniek uit 1994, ingelijst kopen? Bied vanaf 1150!
Jan te Wierik - gemengde techniek uit 1994, ingelijst

Geplaatst doormodernart

Jaartal1994
Afmetingen55 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Gustave De Smet - schilderij op linnen, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 2600!
Gustave De Smet - schilderij op linnen, handgesigneerd en ingelijst

Geplaatst doormodernart

Periode1800 t/m 1899
Afmetingen80 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Floris Jespers - schilderij Congolees tafereel, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 2100!
Floris Jespers - schilderij Congolees tafereel, gesigneerd en ingelijst

Geplaatst doormodernart

Jaartal1951
Afmetingen81 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Matt Groening - originele productietekening The Simpsons, ingelijst + Certificaat kopen? Bied vanaf 60!
Matt Groening - originele productietekening The Simpsons, ingelijst + Certificaat

Tekening / Aquarel

Geplaatst doormodernart

TechniekPotlood
IngelijstIngelijst
Floris Jespers - tekening in houtskool, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Floris Jespers - tekening in houtskool, gesigneerd en ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doormodernart

TechniekPotlood
Afmetingen42 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst