Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Année | 1985 |
Technique | Céramique |
Dimensions | 48 x 26 x 22 cm (h x l x p) |
Poids | -25 grammes |
Signé | Signé à la main |
Tirage | uniek |
Marijke van Os (1950)
`Bloemenvaas` uit 1985
Prachtig uniek keramisch beeld van Marijke van Os.
Hand gemodelleerd door de kunstenaar
Hand gesigneerd en gedateerd 1985 onder de voet
De fantasierijke vaas objecten van Marijke van Os vertonen niet zelden menselijke trekjes. Zij hebben de armen in de zij of in de lucht en lijken op figuren met bloemen als een soort hoofd. De bloemen hangen verlept naar beneden en zijn het motief van de vaas zelf geworden.
Maat : h 48cm, b 26cm, d 22cm
Galeriewaarde ca. € 1.700
État | |
État | Très bon |
Expédition | |
Retrait sur place | Non, ce n'est pas possible |
Le lot se trouve à | Groningen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 23-4-2020 à 23:14 |
Heure de fin | 23-7-2020 à 0:55 |