Marijke van Os - Keramische Bloemenvaas - Uniek werk - Verkocht

Marijke van Os - Keramische Bloemenvaas - Uniek werk kopen? Bied vanaf 500!
Beeld / Object

Marijke van Os - Keramische Bloemenvaas - Uniek werk kopen? Bied vanaf 500!Marijke van Os - Keramische Bloemenvaas - Uniek werk kopen? Bied vanaf 500!Marijke van Os - Keramische Bloemenvaas - Uniek werk kopen? Bied vanaf 500!
  • Marijke van Os (1950)
Type kunstwerkBeeld / Object
Jaartal1985
TechniekKeramiek
Afmetingen48 x 26 x 22 cm (h x b x d)
Gewicht-25 gram
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageuniek

Marijke van Os (1950)

`Bloemenvaas` uit 1985

Prachtig uniek keramisch beeld van Marijke van Os.

Hand gemodelleerd door de kunstenaar

Hand gesigneerd en gedateerd 1985 onder de voet

De fantasierijke vaas objecten van Marijke van Os vertonen niet zelden menselijke trekjes. Zij hebben de armen in de zij of in de lucht en lijken op figuren met bloemen als een soort hoofd. De bloemen hangen verlept naar beneden en zijn het motief van de vaas zelf geworden.

Maat : h 48cm, b 26cm, d 22cm

Galeriewaarde ca. € 1.700

Marijke van Os (1950)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  artleas
Lid sinds 2018
152 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
26
48
22

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieGroningen,  Nederland
Starttijd23-4-2020 om 23:14
Eindtijd23-7-2020 om 0:55
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken