Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Jaartal | 1985 |
Techniek | Keramiek |
Afmetingen | 48 x 26 x 22 cm (h x b x d) |
Gewicht | -25 gram |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | uniek |
Marijke van Os (1950)
`Bloemenvaas` uit 1985
Prachtig uniek keramisch beeld van Marijke van Os.
Hand gemodelleerd door de kunstenaar
Hand gesigneerd en gedateerd 1985 onder de voet
De fantasierijke vaas objecten van Marijke van Os vertonen niet zelden menselijke trekjes. Zij hebben de armen in de zij of in de lucht en lijken op figuren met bloemen als een soort hoofd. De bloemen hangen verlept naar beneden en zijn het motief van de vaas zelf geworden.
Maat : h 48cm, b 26cm, d 22cm
Galeriewaarde ca. € 1.700
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Groningen, Nederland |
Starttijd | 23-4-2020 om 23:14 |
Eindtijd | 23-7-2020 om 0:55 |