artleas
  5. artleas

artleas

Lid sinds 2018 / Sankt Gallen, Zwitserland

46 aangeboden items / 142 verkochte items

Rupert Jasen Smith - Homage to Andy Warhol No.3, TP uniek. werk , gesigneerd kopen? Bied vanaf 4500!
Rupert Jasen Smith (1953-1989) Amerikaans Homage to Andy Warhol No.3, TP uniek. werk , gesigneerd
Afmetingen110 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 4.500
Joseph Beuys - Beuys&Blume, KONTAKT mit Bäumen, dubbel gesigneerd/genummerd + 2 Boeken kopen? Bied vanaf 380!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits Beuys&Blume, KONTAKT mit Bäumen, dubbel gesigneerd/genummerd + 2 Boeken
TechniekOffset
Afmetingen35 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 380
KAWS - Prachtige Zeefdruk NO REPLY No.2, uit 2015, ingelijst kopen? Bied vanaf 13000!
KAWS (1974) Amerikaans Prachtige Zeefdruk NO REPLY No.2, uit 2015, ingelijst
Afmetingen95 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 13.000
Pieter Hugo - Gesigneerd, Maxwell Dorbor, Monrovia, Liberia - Archival pigment ink kopen? Bied vanaf 3900!
Pieter Hugo (1976) Zuid-Afrikaans Gesigneerd, Maxwell Dorbor, Monrovia, Liberia - Archival pigment ink
TechniekC-Print
Afmetingen67 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 3.900
Alex Katz - gesigneerde litho “Self Portrait” - ingelijst kopen? Bied vanaf 890!
Alex Katz (1927) Amerikaans gesigneerde litho “Self Portrait” - ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen78 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 890
Andy Warhol - GROOT- Tekening in stift & CoA / Nummer Andy Warhol Art Authentication Board Inc kopen? Bied vanaf 8900!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans GROOT- Tekening in stift & CoA / Nummer Andy Warhol Art Authentication Board Inc
TechniekStift
Afmetingen120 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 8.900
Jimmy Nelson - Samburu, gesigneerd & Collectors Edition Before They Pass Away, genumm./gesign. kopen? Bied vanaf 1390!
Jimmy Nelson (1967) Engels Samburu, gesigneerd & Collectors Edition Before They Pass Away, genumm./gesign.
TechniekPortfolio
Afmetingen55 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.390
Andy Warhol - Zeefdruk General Custers II.379- Special edition in blauw - Cowboys and Indians kopen? Bied vanaf 6800!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Zeefdruk General Custers II.379- Special edition in blauw - Cowboys and Indians
Afmetingen105 x 105 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 6.800
Arnulf Rainer - "Pintorarium" handmatig beschilderd met aquarel door de kunstenaar + boek kopen? Bied vanaf 2900!
Arnulf Rainer (1929) Oostenrijks "Pintorarium" handmatig beschilderd met aquarel door de kunstenaar + boek
Afmetingen45 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.900
Dave Muller - Prachtig origineel werk in gemengde techniek - groot ! kopen? Bied vanaf 1750!
Dave Muller (1964) Amerikaans Prachtig origineel werk in gemengde techniek - groot !
Afmetingen90 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.750
Paul Andriesse - Prachtig ingelijste Zwart/Wit foto - gesigneerd kopen? Bied vanaf 590!
Paul Andriesse (1955) Nederlands Prachtig ingelijste Zwart/Wit foto - gesigneerd
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 590
Paul Andriesse - Mooi ingelijste set : Zwart/Wit foto + Tekst van de kunstenaar kopen? Bied vanaf 340!
Paul Andriesse (1955) Nederlands Mooi ingelijste set : Zwart/Wit foto + Tekst van de kunstenaar
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 340
Erik Andriesse - uniek werk : Monotype `rooie hond´ - zeer fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 950!
Erik Andriesse (1957-1993) Nederlands uniek werk : Monotype `rooie hond´ - zeer fraai ingelijst
TechniekMonotype
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 950
Jeroen Henneman - Prachtig origineel werk in gemengde techniek kopen? Bied vanaf 790!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands Prachtig origineel werk in gemengde techniek
Afmetingen72 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 790
Barbara Bloom - Limited edition 8 Giftwrap Papers in a Linen Box+Print/Boek gesigneerd/genummerd kopen? Bied vanaf 390!
Barbara Bloom (1951) Nederlands Duits Amerikaans Limited edition 8 Giftwrap Papers in a Linen Box+Print/Boek gesigneerd/genummerd
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen34 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 390
Mike Figgis - Kate Moss X Agent Provocateur : The Four Dreams of Miss X - Limited Edition Box kopen? Bied vanaf 290!
Mike Figgis (1948) Engels Kate Moss X Agent Provocateur : The Four Dreams of Miss X - Limited Edition Box
TechniekPortfolio
Afmetingen35 x 25 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 290
Andy Warhol - Zeefdruk Hans Christian Andersen FS II 397 - genummerd + CoA kopen? Bied vanaf 9500!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Zeefdruk Hans Christian Andersen FS II 397 - genummerd + CoA
Afmetingen107 x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 9.500
Keith Haring - “The Radiant Dancer” - LED Neon - Limited Edition - met CoA kopen? Bied vanaf 370!
Keith Haring (1958-1990) Amerikaans “The Radiant Dancer”  - LED Neon - Limited Edition - met CoA
Afmetingen50 x 45 x 5.5 cm (h x b x d)
€ 370
Joseph Beuys - Gesigneerde Art Card “Das Wirtschaftswert-PRINZIP 1 Wärme” uit 1972 kopen? Bied vanaf 240!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits Gesigneerde Art Card “Das Wirtschaftswert-PRINZIP 1 Wärme” uit 1972
TechniekOffset
Afmetingen35 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 240
Willem Heesen - Uniek glazen object in vaasvorm, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 135!
Willem Heesen (1925-2007) Nederlands Uniek glazen object in vaasvorm, handgesigneerd
TechniekGlas
Afmetingen19 x 12 x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 135
Willem Heesen - Uniek rond glazen object, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 240!
Willem Heesen (1925-2007) Nederlands Uniek rond glazen object, handgesigneerd
TechniekGlas
GesigneerdHandgesigneerd
€ 240
Rupert Jasen Smith - Homage to Andy Warhol No.4, TP gesigneerd UNIEK kopen? Bied vanaf 4500!
Rupert Jasen Smith (1953-1989) Amerikaans Homage to Andy Warhol No.4, TP gesigneerd UNIEK
Afmetingen132 x 132 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 4.500
Bernard Heesen - Uniek glazen object in organische vaasvorm, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 230!
Bernard Heesen (1958) Nederlands Uniek glazen object in organische vaasvorm, handgesigneerd
TechniekGlas
Afmetingen20 x 21 x 21.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 230
Yu Mei Yuan - Schilderij One Lady/Three figures in pink - uniek werk in acryl kopen? Bied vanaf 390!
Yu Mei Yuan (1975) Chinees Schilderij One Lady/Three figures in pink - uniek werk in acryl
TechniekAcryl
Afmetingen130 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 390
Kang Yu - Snake Head Woman - schilderij in acryl kopen? Bied vanaf 390!
Kang Yu (1963) Chinees Snake Head Woman - schilderij in acryl
TechniekAcryl
Afmetingen60.5 x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 390
Bisser - Originele tekening in inkt, Street Art, gesigneerd, fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 380!
Bisser (1990) Belgisch Originele tekening in inkt, Street Art, gesigneerd, fraai ingelijst
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 380
Ruth Root - uniek werk - Collage in papier & acryl - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 690!
Ruth Root (1967) Amerikaans uniek werk - Collage in papier & acryl - mooi ingelijst
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 690
Albert Watson - Ingelijste foto,gesigneerd & Limited Edition UFO-Unified Fashion Objectives kopen? Bied vanaf 690!
Albert Watson (1942) Schots Ingelijste foto,gesigneerd & Limited Edition UFO-Unified Fashion Objectives
TechniekPortfolio
Afmetingen54 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 690
Joseph Beuys - Gesigneerde Art Card “La rivoluzione siamo noi” 1972 plus 2x Art book kopen? Bied vanaf 189!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits Gesigneerde Art Card “La rivoluzione siamo noi” 1972 plus 2x Art book
TechniekOffset
Afmetingen44 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 189
Paul Blanca - Gesigneerd & ingelijst, Portret van Dorien kopen? Bied vanaf 370!
Paul Blanca (1958-2021) Nederlands Gesigneerd & ingelijst, Portret van Dorien
Afmetingen78 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 370
Marcel Wanders - Sitting Mickey in glanzend rood / uitverkocht kopen? Bied vanaf 149!
Marcel Wanders (1963) Nederlands Sitting Mickey in glanzend rood / uitverkocht
Afmetingen12 x 13.5 x 13.5 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 149
Damien Hirst - gesigneerd uitgave van "Beyond Belief " kopen? Bied vanaf 189!
Damien Hirst (1965) Engels gesigneerd uitgave van "Beyond Belief "
TechniekHardcover
Afmetingen28 x 22 cm (h x b)
€ 189
Marcel Wanders - Sitting Mickey in wit in mooie doos met certificaat kopen? Bied vanaf 149!
Marcel Wanders (1963) Nederlands Sitting Mickey in wit in mooie doos met certificaat
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 149
Tom Hunter - `Girl in the Bus` gesigneerd, fraai ingelijst + Collectors Edition The Way Home kopen? Bied vanaf 690!
Tom Hunter (1965) Engels `Girl in the Bus` gesigneerd, fraai ingelijst + Collectors Edition The Way Home
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 690
Jimmy Nelson - Kazakhs, gesigneerd & Collectors Edition Before They Pass Away, genumm./gesign. kopen? Bied vanaf 1390!
Jimmy Nelson (1967) Engels Kazakhs, gesigneerd & Collectors Edition Before They Pass Away, genumm./gesign.
TechniekPortfolio
Afmetingen55 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.390
Robert Zandvliet - uniek werk - Tempura op linnen kopen? Bied vanaf 3300!
Robert Zandvliet (1970) Nederlands uniek werk - Tempura op linnen
TechniekTempera
Afmetingen63 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 3.300
Karel Appel - Originele tekening in pastelkrijt met Certificaat Karel Appel Foundation kopen? Bied vanaf 6950!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Originele tekening in pastelkrijt met Certificaat Karel Appel Foundation
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen70 x 60 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 6.950
Andy Warhol - Zeefdruk, The Witch - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2390!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Zeefdruk, The Witch - Ingelijst
IngelijstIngelijst
€ 2.390
Andy Warhol - Zeefdruk, Marilyn - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2390!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Zeefdruk, Marilyn - Ingelijst
Afmetingen100 x 100 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 2.390
Keith Haring - Originele tekening “BARKING DOG” op cover Tony Shafrazi Gallery catalogus 1982 kopen? Bied vanaf 4400!
Keith Haring (1958-1990) Amerikaans Originele tekening “BARKING DOG” op cover Tony Shafrazi Gallery catalogus 1982
TechniekStift
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
€ 4.400
Zhuang Hong Yi - Tweeluik/Diptych FACE - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 2850!
Zhuang Hong Yi (1962) Chinees Nederlands Tweeluik/Diptych FACE - Gemengde techniek
Afmetingen69 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 2.850
Michael Parkes - uniek werk - Originele tekening in pastel - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 1090!
Michael Parkes (1944) Amerikaans uniek werk - Originele tekening in pastel - mooi ingelijst
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen100 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.090