18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Toni Stadler - Deux lithographies 'Schwebende' et 'Sans titre'
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 1980 |
Technique | Techniques mixtes |
Style | Abstrait |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 70 x 94 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Fraaie origineel werk van Marion Crezée. Links boeven laat een hoekje iets los ( dit kan goed geplakt worden maar verder prima werk.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
État | |||||||
État | Très bon | ||||||
Expédition | |||||||
Envoi | Colis postal | ||||||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Gorinchem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 18-5-2023 à 9:21 |
Heure de fin | 1-6-2023 à 21:18 |