Hub Boesten - Paysage de la Torrenierie
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Werk van Mel Ramos in zeer goede staat, incl. fraaie lijst, naam in potlood erbij geschreven.
Jaartal: 1975
Oplage: onbekend
Ingelijst: ja
Afmetingen: beeld 19 x 17 cm, incl. lijst 45 x45 cm
Conditie: In zeer goede staat!
Afhandeling: Het werk kan worden opgehaald in Nieuw-Vennep of worden verzonden (kosten koper en op eigen risico).
Verzendkosten: Verzend- en verpakkingskosten € 15,- (NL); € 25,- (B);(aangetekend en goed verpakt).
In overleg met u kan de standaardgarantie van 3 weken verlengd worden.
Uiteraard bent u welkom het werk vooraf even te bezichtigen.
Kleine beschadigingen aan de lijst worden niet aangegeven tenzij de lijst een aanzienlijke meerwaarde heeft.
Kijk ook even bij mijn andere items!
Expédition | |
Heure de début | 8-3-2015 à 15:25 |
Heure de fin | 22-3-2015 à 15:25 |