Aad de Haas - Noir et blanc, linogravure (signée par Aad de Haas lui-même)
Lita van Engelenhoven - Sentiment d'été
Volker Ritters - Trois sérigraphies signées à la main : Alchimiste, Vue, Paysage
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kleurenets uit 1981, potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Getiteld linksonder.
Beeldmaat 41,5 x 48 cm. Lijstmaat 46,8 x 53 cm. Ingelijst in door Oscar Verpoorten gelaste metalen lijst.
Afgebeeld op pagina 103 van het boek "Krassen in een plaat".
Oscar Verpoorten is geboren te Haarlem in 1952 en overleden aldaar in 2003.
Expédition | |
Heure de début | 16-5-2016 à 16:36 |
Heure de fin | 21-5-2016 à 16:36 |