Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (Série Témoignages d'Identité)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxie Rouge" 1989 - Édition 150
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Prachtige zeefdruk van Willem van Hest
Titel: geen
Jaartal: 2000
Oplagenummer: 3/ 95
Afmeting afbeelding: 14 x 22,5 cm
Afmeting papier: 20 x 30 cm
Conditie: de zeefdruk verkeert in uitmuntende staat, is nog nooit ingelijst geweest
Expédition | |