Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kleurenlitho van Woody van Amen. Dit werk is helaas wel gevlekt in de witranden en 1 plekje in de compositie (aan de rand). Blijft echter een mooi werk van deze internationaal bekende kunstenaar.
Het werk is aan 1 rand bevestigd op kartonnen ondergrond. Dit is wel los te maken, maar wordt als zodanig verzonden en bij inlijsten is dat verder niet nodig.
Titel: Bali
Jaartal: 1982
Afmetingen: 78 cm x 58cm
Gesigneerd: Ja, handgesigneerd met potlood
Oplage: 40/75
Ingelijst: Nee, op karton
Materiaal: Litho/Zeefdruk op geschept papier
Conditie:
Binnen het beeld in goede staat, zou dus even met passepartout ingelijst moeten worden.
Verzendkosten:
Dit werk kan verzonden worden voor 10 euro in een koker/pakket. Afhalen kan in Diemen op afspraak tijdens kantooruren zonder extra kosten.
Garantie:
Dit werk is volledig door Kunstveiling.nl gegarandeerd.
Bezichtigen:
Expédition | |
Heure de début | 18-9-2012 à 16:57 |
Heure de fin | 1-10-2012 à 16:57 |