Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets op geschept Rives papier van Eduard Flor, genummerd 17/40 en gesigneerd in potlood. Afm. blad 49.8x65,5, beeld 23,5x17,5 cm. In perfecte staat.
Verzending tussen twee platen, 8,50, aangetekend 10,15
Ort des Objekts | Voorthuizen, Niederlande |
Startzeit | 5-8-2017 um 13:09 |
Endzeit | 20-8-2017 um 12:09 |