Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Een vrij zeldzame, figuratieve ets van Ger Lataster uit 1973.
Het werk is gesigneerd en genummerd, oplage 40 ex.
De afmetingen zijn 78 x 56 cm (blad) en is in zeer goede conditie.
Eventuele verzendkosten: €8.95 (aangetekend/verzekerd).
Startzeit | 17-8-2017 um 20:39 |
Endzeit | 1-9-2017 um 19:39 |
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |