Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Grote kleuren ets van Ger Lataster uit 1981.
Het werk is gesigneerd en genummerd, oplage slechts 30 stuks.
De afmetingen zijn: 50.5 x 65 cm en is in goede conditie.
Eventuele verzendkosten € 8.95 (aangetekend/verzekerd).
ZZAL
Ort des Objekts | Arkel, Niederlande |
Startzeit | 16-1-2018 um 22:39 |
Endzeit | 3-11-2018 um 21:14 |