Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Gesigneerde en genummerde ets, van Ger Lataster uit 1990 in nieuw staat. Papierformaat 50 x 65 cm. Nummer 29 uit een serie van 40. De ets kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.
ZZAL
Ort des Objekts | Arkel, Niederlande |
Startzeit | 13-2-2018 um 15:50 |
Endzeit | 27-2-2018 um 19:50 |