Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Gesigneerde en genummerde ets, van Ger Lataster uit 1973 in nieuw staat. Papierformaat 56 x 76 cm. Nummer 31 uit een serie van 40. De ets kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.
ZZAL
Ort des Objekts | Arkel, Niederlande |
Startzeit | 2-2-2018 um 17:51 |
Endzeit | 16-2-2018 um 22:51 |